obraz na zamówienie

Obraz na zamówienie to świetna opcja dla Ciebie, jeśli podoba Ci się mój styl, ale potrzebujesz obraz w innym rozmiarze lub tonacji kolorystycznej. A może podoba Ci się któryś z już sprzedanych obrazów i chcesz mieć podobny?

Pamiętaj, że zamówiony przez Ciebie obraz nigdy nie będzie wierną kopią poprzedniego. Jeśli zależy Ci na dokładnie takim samym obrazie, możesz zamówić reprodukcję giclee.

Jako dyplomowana projektantka wnętrz pomogę i doradzę, jeśli chcesz zamówić obraz do swojego wnętrza, ale nie do końca wiesz, jaka praca będzie odpowiednia.

Kiedy zamawiasz u mnie obraz, możesz też wybrać intencję, z jaką ma być on dla Ciebie namalowany. To sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny, Twój.

Uwaga! Nie kopiuję obrazów ani swoich, ani tym bardziej innych twórców.

proces złożenia zamówienia:

– Spotykamy się na żywo (Wrocław) lub online, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Poproszę Cię o zdjęcie przestrzeni, w której obraz będzie eksponowany. Ustalimy rozmiar, kolorystykę i intencję, z jaką przychodzisz, a także rodzaj wysyłki oraz to, czy obraz ma być oprawiony i w jaką ramę.

– Po poznaniu Twoich oczekiwań otrzymasz ode mnie wycenę i umowę. Płatność: 50% przedpłaty, reszta po skończeniu obrazu. Przedpłata nie podlega zwrotowi.

Termin: Termin wykonania zlecenia jest ustalany indywidualnie, i jest zależny od wielkości i złożoności projektu, a także od mojego harmonogramu.

 

polityka prywatności i plików cookie

kontakt@maszaart.pl

tel. 601 561 515