TWÓRCZA REWOLUCJA
Namaluj swój obraz

Program to 5 tygodni wspólnej pracy:

– 5 sesji online (spotykamy się raz w tygodniu),

-po każdej sesji otrzymujesz ode mnie karty pracy oraz moje oraz moje mailowe bezwarunkowe wsparcie w takim zakresie, w jakim potrzebujesz.

– pracujemy poprzez m.in. ćwiczenia kreatywne, taniec intuicyjny, pranajamy (głębokie oddychanie), podróże przy dźwiękach bębna, czytanie kart Tarota itd.

Będziemy pracować w następujących tematach:

WYJŚCIE Z GŁOWY
Ten etap jest po to, by perfekcjonizm, brak poczucia swojej wartości i fałszywe przekonania nie powodowały odkładania siebie na później. Dostrzeżesz, które myśli wnoszą w Twoje życie energię, a które bałagan! Zadania domowe wypchną Cię z paraliżu w tryb “robienia” – krok po kroku zamienisz bezwład w ruch ku Twojej dzikiej naturze.

PRACA Z CIAŁEM
Wyobraź sobie ruch, który nie jest fitnessem, spacerem, ani lekcją wf-u. Nie polega na osiąganiu wyników, ale na szukaniu porozumienia z ciałem, odnalezieniu w nim schronienia.To jest ruch intuicyjny – uwalniający od napięć, od pracy umysłu. Zamienia Cię w naczynie, które odpowiednim kołysaniem przelewa wyimaginowaną wodę z głowy do miednicy i kolan –  czujesz, jaki jest antyintelektualny? Dzięki niemu zaznasz odżywczego flow z emocjami zapisanymi w tkankach i poruszysz wszystkie sprężyny swojej kreatywności.

KONTAKT Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM
Tu się trochę powygłupiamy 🙂 Zrobimy parę rzeczy na opak, przypomnisz sobie, co lubiłaś robić jako mała dziewczynka i jak to jest wyjechać za linię 😉 Będziemy poznawać możliwości pędzla, ołówka, techniki malarskie i właściwości farb – po to, by świadomie je testować, obalać, zamieniać. Czyli trenować ciekawość (nie tylko malarską) i przeprowadzać z ich użyciem badania na własnej skórze. W imię sztuki, rzecz jasna!;)

POŁĄCZENIE Z DUSZĄ
Podróż szamańska przy dźwiękach bębna uroczyście
wprowadza Cię w trans tworzenia. Z każdym ruchem
pędzla czujesz, jak się rozmalowujesz. Spod form
i kolorów prześwituje Twoja aura, dociera na powierzchnię płótna – i wtedy będziesz mogła dostrzec, jaki ładunek energetyczny w sobie nosiłaś. I uszanować swoje twórcze alter ego bez lęku przed porażką.

MALOWANIE
Tu się dzieje magia! Gdy po ostatniej puli zadań domowych przystępujesz do dopowiedzenia swojego obrazu, jesteś już połączona: ze swoim sercem, umysłem, intencją, ze swoimi talentami i wglądami, które są wolne od cudzych opinii. I synchronizujesz je z pociągnięciami pędzla. Przez 5 tygodni podnosiłaś w mojej obecności swoje wibracje, by Twoja dzikość mogła wybrzmieć. Teraz wystarczy zobaczyć ją na swoim obrazie… i się do niej dostroić.:)

Dostajesz narzędzia by działać w harmonii, w rytmie slow,
i budzić się do funkcjonowania w zaufaniu do siebie:

– Spotykamy się w wybrany przez Ciebie dzień,
  raz w tygodniu, na 60 minut.

– Po każdej sesji otrzymujesz maila z kartami pracy. Zawarte w nim
  ćwiczenia pozwolą Ci pogłębić to, czego nauczyłaś się podczas spotkania.

Wszystkie zadania domowe i sesje budują postawę
  świadomego podążania twórczą ścieżką: służą wypracowaniu
  własnej techniki i tematu, jaki wymalujesz na płótnie.

 

NIE WIESZ, NA KTÓRY PAKIET SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Proponuję Ci dwa kwadranse na omówienie
Twoich potrzeb i dopasowanie pakietu.
Zupełnie bezpłatnie. Poznamy się i jeśli
między nami zaiskrzy – jesteś w programie!

polityka prywatności i plików cookie

kontakt@maszaart.pl

tel. 601 561 515