Tęsknisz za radością i spełnieniem, jakie wnosi w życie sztuka rozwibrowana kobiecą energią?

U mnie znajdziesz przestrzeń, by:

zanurzyć się w sztuce pełnej przeczuć,
uhonorować swoją wrażliwość,
odzyskać intuicję i nabrać siły
do wyrażania siebie.
Zbuntować się twórczo.
Odrodzić się dziko.

W drodze do prawdziwego kontaktu ze sobą i upragnionej zmiany
będziesz intuicyjnie pisać, tańczyć, malować, śnić na jawie do rytmu bębna, sczytywać tajemnice swojej podświadomości z kart tarota i słuchać własnego cyklu. Zabiorę Cię w twórczy proces, który pozwoli Ci pogodzić się z przeszłością, odnaleźć przyszłość i nauczy kreować swoje “tu i teraz” w zgodzie ze sobą. Aż poczujesz, że wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego, spełnionego życia – masz w sobie.

WYBIERZ JEDNĄ Z 3 OPCJI WSPÓLNEJ PRACY
WEDŁUG MOJEJ AUTORSKIEJ METODY
SZTUKA POŁĄCZEŃ
i odpal fajerwerki kreatywności!

TWÓRCZA REWOLUCJA
Namaluj swój obraz

HOLISTYCZNA INTEGRACJA
Program wewnętrznej transformacji poprzez sztukę
i pracę z Twórczym Dziennikiem

MAGIA OPOWIEŚCI
Napisz swoją baśń

NIE WIESZ, NA KTÓRY PAKIET SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Proponuję Ci dwa kwadranse na omówienie
Twoich potrzeb i dopasowanie pakietu.
Zupełnie bezpłatnie. Poznamy się i jeśli
między nami zaiskrzy – jesteś w programie!

SPOTKANIA ZE MNĄ USKRZYDLAJĄ!

Posłuchaj kobiet, które doświadczyły ze mną
przestrzeni czucia, wglądów w marzenia
i weszły w twórczy proces zwracania się do siebie. Nakarmiły swoje artystyczne dusze.

Wierzycie w zbiegi okoliczności albo przeznaczenie? Ja coraz bardziej tak. Bo jak inaczej można określić, że jednego dnia zdaję sobie sprawę z tego, że sama siebie blokuję, nie pozwalam na kreatywność, a drugiego dnia trafiam na Maszę i jej propozycję sesji o ogarniania tychże właśnie blokujących myśli?!
Sesja online trwała trochę ponad 2 godzin i to był bardzo dobrze spędzony czas. Najpierw uświadomiłam sobie pewne rzeczy, które tak pięknie zamknęły się w klamrę. Potem zajrzałam w głąb siebie, a na koniec razem tworzyłyśmy. Intuicyjnie, kreatywnie, każda na swoim płótnie/kartce przy wspólnej playliście.
Pierwsze odczucie to świetnie spędzony czas i totalny relaks. Po ułożeniu się myśli, zaczęłam zwracać uwagę na to, co mnie blokuje (czy bardziej, czym się blokuję) i na co sobie w ten sposób nie pozwalam. Teraz wiem, nad czym pracować.
Z jednej strony dochodziłam do wszystkiego sama. Z drugiej, bez prowadzenia Maszy i jej bębna nie dałabym rady.
Tak, bęben Maszy fantastycznie prowadził. Trzymał na uwięzi moje myśli, kiedy miałam zdać się na intuicję. Wygrywana przez niego melodia tak przykuwała mój umysł, że emocje i wnętrze mogły dojść do głosu.
Bardzo polecam sesje z Maszą. Mocno mi się wydaje, że to była moja pierwsza z nią sesja, ale raczej nie ostatnia.

Olga

www.instagram.com/olga_ffo/

Małgosia stworzyła przestrzeń w której jest lekkość, dziecięce zapomnienie. Gdzie odpadają schematy i wzorce.

Bo nie umiesz rysować, bo nie tak rysujesz, bo nie jesteś dość dobry.

Każdy człowiek ma w sobie potrzebę tworzenia, kreowania. Bez niej usychamy. Nasz wewnętrzny ogień przygasa.

Wspaniale jest na nowo rozniecić przyprószone popiołem ledwo świecące iskry.

Dziękuję Małgosiu za to piękne miejsce w którym dzięki akceptacji i wsparciu można wzrastać i się radować aktem twórczym. By poczuć pełnię siebie.

Karolina Mastalerz

To było moje pierwsze doświadczenie z malarstwem intuicyjnym. Słyszałam o tym wcześniej, ale nigdy nie wydawało mi się czymś szczególnie interesującym. Tymczasem dzięki spotkaniu z Małgosią odkryłam, że to jest coś dla mnie na ten moment idealnego. Tworzyłyśmy swoje obrazki w luźnej atmosferze, przy dźwiękach szamańskich bębnów, czułam się zrelaksowana i kreatywna. Malowanie szło z lekkością, bez napinania się na wynik, czy oceniania swoich „osiągnięć”. A gdy zobaczyłam efekt końcowy, oniemiałam. Obraz, który malowałam intuicyjnie, palcami, wyrażał wszystko, co w sobie noszę, i z każdą chwilą odkrywa przede mną coraz więcej znaczeń. Poczułam wtedy, że stało się coś bardzo ważnego, i że chcę dalej w ten sposób eksplorować swoje wewnętrzne światy.

Lidka Szpulka

Polecam warsztaty z Małgosią. Pomagają złapać kontakt ze swoją kreatywnością, intuicją i ze sobą. Spędziłam wartościowo czas, poznałam nowe osoby i stworzyłam dzieło, które było dla mnie samej zaskoczeniem. Warto dać sobie taki czas, Małgosia tworzy miłą i sprzyjająca twórczości atmosferę.

Małgorzata Zięba

Warsztaty malowania intuicyjnego to bardzo ciekawa alternatywa dla osób szukających nowych doświadczeń, ale też dla osób zapracowanych, przytłoczonych rutyną życia codziennego. Zarówno dla ekstrawertyków i introwertyków. To świetna forma spędzenia czasu, odprężenia i odkrycia w sobie nowych zainteresowań. Gorąco polecam warsztaty Małgosi!

Ewa Kusy

To jest to miejsce, gdzie skrzydła same się rozwijają!

Katarzyna Krystoszyk

U mnie malarstwo długo nie występowało w życiu. Od kiedy nauczyciel plastyki dał mi dwóję i powiedział, że brzydkie, przestałam malować. Uznałam, że i po co!? I tak było przez całe życie. Przyjmując wyzwanie Małgosi postanowiłam spróbować. Czym teraz jest dla mnie malowanie? Jest dla mnie kreacją, intuicją i terapią.

Anita Szaboova

polityka prywatności i plików cookie

kontakt@maszaart.pl

tel. 601 561 515