W swoich obrazach nadaję formę idei połączenia: ciała i duszy, starając się ściszyć podszepty umysłu. Wykorzystuję taniec, by rozkołysać ciało i wydobyć na płótno jego mądrość. Gram na bębnie medycyny, który wprowadza w trans i wysyła moją duszę na poszukiwania zagubionych cząstek.  Maluję całą sobą, używając palców do nakładania farby.  Malarstwo jest dla mnie ciągłym poszukiwaniem pierwotnej mądrości, prawdy i dzikości.

Maluję abstrakcje – to mój sejsmograficzny zapis sygnałów, nadawanych przez moje ciało. I przez opiekuńcze duchy Ziemi. Czule się w nie wsłuchuję.

Tworzę, podążając za swoją intuicją i częstotliwością, jaką łapię z Naturą.
Inspiruje mnie świat fauny i flory, archipelag form grzybni, sny, baśnie, archetypy, karty tarota i podróże szamańskie. Dlatego w moich obrazach możesz wyczytać całe uniwersum wzajemnych wpływów umysłu, ciała, ducha, natury i wszechświata.

 

Wierzę w terapeutyczną moc obrazu.

W zaklętą w kształtach  i kolorach energię, która wydobywa z nas jakości, o jakie  nawet się nie podejrzewamy. W sztuce stwarzam widzowi przestrzeń do poszukiwania jego duchowych ścieżek, do odnalezienia połączenia z Ziemią i własną dzikością, do budowania wewnętrznego ładu. Malując, sama także się na te procesy otwieram. I odzyskuję siły skrywane w sercu.

polityka prywatności i plików cookie

kontakt@maszaart.pl

tel. 601 561 515