MAGIA OPOWIEŚCI
Napisz swoją baśń

W tym pakiecie otrzymujesz art box z kompletem pisarskich akcesoriów: piękny notes, długopis, herbata, od której myśli błyszczą i przychodzą słowne olśnienia, świeca oraz zestaw zadań. Czeka nas 5 tygodni wspólnej drogi przez pola metafor, poszukiwanie własnego literackiego głosu pośród dźwięków bębna, kart z archetypami czy zwierzętami mocy oraz zaglądanie do bestiariusza postaci wyjętych wprost z Twojej wyobraźni;)

Program MAGIA OPOWIEŚCI rusza w grudniu 2022 r.


Jeśli nie chcesz, żeby ominęły Cię zapisy na program,
zostaw mi swojego maila – dostaniesz powiadomienie, zanim ogłoszenie pojawi się na stronie.

Czeka Cię podróż mentalna, w której przeżyjesz swoje życie kilka razy. Pisanie w rytm szamańskiego bębna jest bowiem jak zaginanie czasoprzestrzeni: przenosi w przeszłość i przyszłość, gdzie spotykasz swoich przodków,  potomków, poprzednie i przyszłe wcielenia, a uwalniane słowa pozwalają Ci iść po własnych śladach, prowadząc w nowe, nieodkryte w Tobie miejsca.
Tak poznajesz swoje źródło mocy. Tak powstaje Twoja własna baśń.

Twoje nawyki, postawy i fałszywe przekonania – także rozmontujemy słowo po słowie. A potem będzie już prościej: odnajdziesz zgodny z Twoim biciem serca rytm pracy i zanurzysz się w proces, który małymi krokami przeprowadzi Cię przez głęboką transformację. 

NIE WIESZ, NA KTÓRY PAKIET SIĘ ZDECYDOWAĆ?

Proponuję Ci dwa kwadranse na omówienie
Twoich potrzeb i dopasowanie pakietu.
Zupełnie bezpłatnie. Poznamy się i jeśli
między nami zaiskrzy – jesteś w programie!

polityka prywatności i plików cookie

kontakt@maszaart.pl

tel. 601 561 515